Trzecia edycja konkursu na krótkie prezentacje naukowe doktorantów – czas start!

Sztuka prezentacji jest kluczowa w życiu każdego naukowca. Czy prezentujemy na konferencji, czy szybko omawiamy potencjalne współprace z innymi jednostkami lub biznesem – w kuluarach czy na przerwie kawowej – zawsze warto wiedzieć co jest w naszej pracy najważniejsze, dlaczego wnosi istotny wkład w życie ludzi i… dlaczego w ogóle poświęcamy czas temu co robimy.

Żeby wyćwiczyć młodych uczonych w cennej umiejętności opowiadania o swojej pracy i zmusić do treningu lapidarności stylu powstał konkurs Three Minute Thesis®.

 

Kiedy mogę przyjść posłuchać?

Tych, którzy mają ochotę zobaczyć prezentacje wszystkich zgłoszonych uczestników i kibicować swoim faworytom umożliwiając im przejście do finału zapraszamy na eliminacje uczelniane:

21.11 (poniedziałek) – Uniwersytet Medyczny w Łodzi – start o 16:00 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii; Strefa Wiedzy i Innowacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – ul. Muszyńskiego 2 – patio (1 piętro);

22.11 (wtorek) – Uniwersytet Łódzki – start o 16:00 – Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego – Matejki 22/26 – sala 106 (1 piętro);
23.11 (środa) – Politechnika Łódzka – start eliminacji o 17:15 – Budynek Trzech Wydziałów (B9) Politechniki Łódzkiej – ul.Wólczańska 215 – sala 416.

 

Kto ma tyle czasu! Kiedy będą najlepsi?

Jeżeli nie możecie pojawić się na eliminacjach, serdecznie zapraszamy do posłuchania najlepszych mówców z trzech łódzkich uczelni w ramach finału miejskiego:
26.11 (sobota) – Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego – start 17:00 –  – Narutowicza 34 – duża sala konferencyjna budynku fabryki (parter).

 

Szukam kontaktu do komunikatywnych naukowców, chcę wdrażać ich pomysły w życie lub je rozreklamować na świecie!

Świetnie! Planujemy też pokonkursową imprezę networkingową, na którą wstęp jest ograniczony do osób zaproszonych. Chętnie jednak przywitamy się z osobami zainteresowanymi wdrożeniami, dziennikarzami chcącymi promować młodych łódzkich naukowców, czy przedstawicielami miasta i regionu. Skontaktuj się z nami! (info@boostbiotech.pl)

 

Do zobaczenia! 🙂

Anna Jeszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *